72 w magazynie

Quantity

  Original price was: 531,00 zł.Current price is: 499,00 zł. z vat

  72 w magazynie

  Opis

  Zewnętrzna, w pełni kolorowa, bezprzewodowa, obrotowa kamera sieciowa, 4 Mpx Seria VIGI C540-W

  Kamera VIGI C540-W wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego. Niezawodna klasa szczelności IP66 zapewnia stabilne działanie w warunkach panujących na zewnątrz budynku. alt

  WYBRANE FUNKCJE I PARAMETRY KAMERY SIECIOWEJ VIGI 540-W

  • Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale.
  • Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego.
  • Rozbudowana kontrola obrotu: Spersonalizowane ścieżki patrolu i automatyczne śledzenie zapewniają więcej możliwości inteligentnego monitorowania kluczowych obszarów i zwiększają bezpieczeństwo Twojej posiadłości.
  • Bezprzewodowe połączenie na zewnątrz: Proste i szybkie wdrożenie dzięki łączności Wi-Fi.
  • Wodoodporność: Niezawodna klasa szczelności IP66 zapewnia stabilne działanie w warunkach panujących na zewnątrz budynku.
  • Detekcja Smart (detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i sprawdzaj co dzieje się, gdy ktoś przekroczy ustaloną przez Ciebie granicę, wejdzie na wyznaczony obszar lub zasłoni kamerę.
  • H.265+: Bez wykorzystywania dodatkowej przepustowości, Twoje kamery mogą przesyłać skompresowany i krystalicznie czysty obraz, jednocześnie oszczędzając miejsce na dysku, zmniejszając obciążenie sieci i obniżając koszty monitoringu bez utraty jakości obrazu.
  • Aplikacja VIGI: Zarządzaj swoim bezpieczeństwem na wyciągnięcie ręki za pomocą aplikacji VIGI.
  Udostępnianie plikówSmartVid – Inteligentna korekcja wideo

  Smart IR – Zapobieganie niedoświetlaniu oddalonych obiektów oraz prześwietlaniu obiektów blisko obiektywu w trybie nocnym.

  WDR – Funkcja dostosowuje kontrast oświetlenia do warunków, aby zminimalizować zacienienia i wydobyć z obrazu rzeczywistą głębię.

  3D DNR – Funkcja usuwa nadmierną pikselację, aby rejestrować wyraźniejszy obraz bez zniekształceń.

  altInteligentne wykrywanie

  Czuj się bezpiecznie na swoim terenie. Otrzymuj powiadomienia i zawsze kontroluj sytuację, gdy ktoś przekroczy wyznaczoną granicę, wejdzie na obszar prywatny lub zasłoni kamerę.

  • Wykrywanie ruchu – Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy kamera wykryje ruch
  • Wtargnięcie na obszar prywatny – Ustaw własne strefy prywatności, obejmujące kluczowe obszary, aby położyć nacisk na monitorowanie tych powierzchni
  • Przekroczenie wyznaczonej granicy – Wyznacz na monitorowanej powierzchni granice i otrzymuj powiadomienia za każdym razem, gdy ktoś je przekroczy
  • Sabotaż kamery – Otrzymuj powiadomienia, gdy ktoś przysłoni kamerę
  Narzędzia biznesoweZgodność z normą IP66 to odporna konstrukcja urządzenia.

  Kamera VIGI wyposażona jest w wodoodporną i pyłoszczelną obudowę, dlatego może pracować w trudnych warunkach środowiskowych i w szerokim zakresie temperatur (-30 – 60 °C (-22 – 140 °F).

  Zabezpieczenie danychNVR – sieciowy rejestrator wideo

  Utwórz system CCTV i zarządzaj kamerami oraz nagraniami za pomocą rejestratora NVR. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na dostęp do systemu bez dodatkowych urządzeń.

  Monitoring wideo NASVIGI Security Manager

  Aplikacja na PC umożliwi Ci dostęp do obrazu na żywo oraz do nagrań archiwalnych. Wystarczy uruchomić aplikację i ustawić żądany widok.

  alt Kamery zgodne z ONVIF – mogą pracować z QNAP.

  Informacje dodatkowe

  Funkcje obrazu

  3D-DNR, WDR

  Obiektyw

  Stały 4 mm

  Rozdzielczość kamery

  4MPX (2K)

  Obsługa WiFi

  TAK

  Typ obudowy

  Obrotowa

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „KAMERA TP-LINK VIGI C540-W (4mm, WiFi)”
  SKU: 38333 Kategorie: , Tagi: ,
  0
  No products in the cart.