Brak w magazynie

695,00  z vat

Brak w magazynie

Opis

Kamera obserwacyjna z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi

Kamera obserwacyjna z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi to urządzenie typu „fotopułapka”, które umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć, po wykryciu ruchu. Idealnie sprawdzi się wśród myśliwych, pszczelarzy, leśników, rolników i wszystkich miłośników przyrody, którzy chcą obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Kamera nie wymaga dostępu do gniazdka sieciowego, dzięki czemu instalacja w lesie, nad wodą, w okolicy pomieszczeń gospodarczych, na polach lub w innym miejscu, gdzie dostęp do tradycyjnych źródeł prądu może być utrudniony, nie stanowi problemu. Urządzenie zasilane jest energią słoneczną lub tradycyjnymi „paluszkami” . Takie rozwiązanie zapewni nawet do 18 miesięcy nieprzerwanej pracy! Kamera obserwacyjna Redleaf RD7000 WiFi pozwoli na całodobowy monitoring dostępny z poziomu aplikacji na smartfony. Dzięki diodom LED świecącym w paśmie podczerwieni możliwe jest również nagrywanie filmów i robienie zdjęć w całkowitej ciemności z odległości nawet 20 metrów! Materiały zostaną zapisane na karcie pamięci, a zdalny dostęp (z maksymalnej odległości 13 metrów) pozwoli obejrzeć je bez konieczności każdorazowego zdejmowania “fotopułapki” z miejsca, w którym została zainstalowana.

Najważniejsze cechy

Najważniejsze cechy

 • maksymalna rozdzielczość filmów 2K FullHD
 • maksymalna rozdzielczość zdjęć 30 MPX
 • zasilana energią słoneczną lub 4 bateriami AA
 • detekcja ruchu działająca w zakresie 60°
 • możliwość nagrywania filmów i robienia zdjęć w ciemności
 • zapisywanie obrazu na kartach pamięci Micro SD TF (do 256 GB)
 • zdalne sterowanie i dostęp do nagranych multimediów z poziomu aplikacji mobilnej
 • wbudowany mikrofon
 • ekran 2″ ułatwiający obsługę z poziomu panelu
 • możliwość zabezpieczenia dostępu do danych hasłem
 • działanie w temperaturze od -20°C do 60°C
 • odporność na kurz i silny strumień wody
 • możliwość nagrywania wideo w pętli
 • tryb “time lapse”
Fotopułapka Redleaf RD7000 WiFi
Fotopułapka Redleaf RD7000 WiFi

Zastosowanie

Rekreacyjna obserwacja zwierząt w naturalnym środowisku, obserwacja siedlisk, obserwacja migracji zwierząt, badania terenowe, nadzór karmników dla zwierząt, ogrodnictwo, obserwacja wzrostu roślin, leśnictwo, myślistwo, nadzór drewna, kontrola nielegalnego wywozu odpadów do lasów i kłusownictwa, nadzór nad hodowlami i uprawami, obserwacja stawów rybnych, monitoring sadów i pól, a także obserwacja działek, domów, garaży i parkingów.

Wysoka jakość filmów i zdjęć

Zależy Ci na szczegółowych zdjęciach i filmach, które uwiecznią piękno otaczającej Cię przyrody? Chcesz z bliska przyjrzeć się zwierzętom odwiedzającym Twoją działkę? A może szukasz sposobu na to, jak zidentyfikować intruza, który regularnie wyrzuca śmieci w pobliskim lesie? Dzięki rozdzielczości 2K Full HD możesz cieszyć się wspaniałą jakością materiałów wideo, które zachwycą dużą ilością szczegółów, zarówno podczas oglądania ich na smartfonie, jak i na dużym telewizorze. Kamera obserwacyjna z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi pozwoli również zapisać duże i wyraźne fotografie w rozdzielczości 7392 x 4160. Takie obrazy z powodzeniem wydrukujesz lub wywołasz w punkcie fotograficznym, zachowując optymalne zagęszczenie pikseli, mnogość detali i wysoką jakość.

Uchwyć każdy ruch w pobliżu kamery

Sensor, w który wyposażono kamerę obserwacyjną z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi zadziała w ciągu zaledwie 0,3 sekundy. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na szybkim czasie reakcji i identyfikacji nawet najmniejszego źródła ruchu. Kamera nagra filmy i wykona zdjęcia każdego zwierzęcia, które zbliży się do niej zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Z jej pomocą zapewnisz sobie również całodobowy monitoring mienia lub posesji. Czujne oko kamery sprawi, że żaden intruz nie przemknie niezauważony!

Uchwyć każdy ruch w pobliżu kamery

Nie tylko obraz, ale i dźwięk!

Wysokiej jakości filmy nagrywane za pomocą kamery obserwacyjnej Redleaf RD7000 to nie tylko wysokiej jakości obraz, ale także dźwięk, który zarejestruje mikrofon o dużej czułości, zainstalowany wewnątrz urządzenia. Jeśli chcesz usłyszeć “co w lesie piszczy”, nie ma lepszego sposobu na uwiecznienie śpiewu ptaków, miłosnych pieśni byków nawołujących łanie oraz nocnego koncertu wilków, które komunikują się podczas polowania. Jeśli będziesz korzystać z kamery w celu rozpoznania wandali lub kłusowników, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nagrane dźwięki dodatkowo ułatwią identyfikację intruzów.

Zapis na karcie pamięci

Kamerę obserwacyjną Redleaf RD7000 wyposażono w gniazdo na kartę pamięci Micro SD TF. Urządzenie wspiera nośniki danych o pojemności nawet do 256 GB. Pozwoli to na archiwizację filmów i zdjęć z wielu tygodni, a nawet miesięcy! Dzięki temu nie musisz regularnie odwiedzać miejsca, w którym znajduje się kamera, aby usunąć niepotrzebne multimedia. W razie potrzeby możesz także skorzystać z trybu nagrywania w pętli, który automatycznie nadpisuje stare pliki, zupełnie tak jak w przypadku kamer samochodowych.

Kamera zasilana energią słoneczną

Wbudowany w obudowę urządzenia panel słoneczny zasila litowy akumulator o pojemności 4400 mAh, dzięki czemu nie musisz martwić się o regularną wymianę baterii. Wystarczy, że zainstalujesz kamerę w takim miejscu, które pozwoli jej samodzielnie ładować ogniwa! Jeśli montujesz ją w lesie i martwisz się o to, czy dotrą do niej promienie słońca, nic straconego. W kamerze obserwacyjnej Redleaf RD7000 zainstalujesz również 4 tradycyjne baterie “paluszki” AA. Kombinacja dwóch źródeł zasilania zapewni sprawne działanie urządzenia nawet przez 18 miesięcy!

Doskonała widoczność również w nocy

Dzięki zastosowaniu 40 diod święcących w paśmie podczerwieni, możliwe jest rejestrowanie wysokiej jakości czarno-białych filmów i zdjęć w całkowitej ciemności. Pracujący w nocy detektor zadziała nawet wtedy, gdy jakiekolwiek ruch pojawi się w odległości do 20 metrów od urządzenia. Co ważne, pasmo podczerwieni jest całkowicie niewidoczne gołym okiem. Dzięki temu kamera nie spłoszy zwierząt, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku tradycyjnego “flesza”.

Wodoodporna obudowa

Wodoodporna obudowa

Z kamerą obserwacyjną Redleaf RD7000 nie musisz martwić się o zadaszenia i specjalne warunki ochronne. Urządzenie spełnia normę IP66, dzięki czemu niestraszny mu pył i silne strumienie wody. Szczelna obudowa zapewni prawidłowe działanie kamery zarówno podczas ulewnego deszczu, zamieci śnieżnej, jak i w trakcie wyjątkowo upalnych dni. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20°C do 60°C, dzięki czemu masz pewność, że monitoring aktywowany przez ruch będzie skuteczny przez cały rok.

Bezprzewodowa łączność WiFi i Bluetooth

Z kamerą obserwacyjną Redleaf RD7000 nie musisz zabierać urządzenia z miejsc, w których zostały zainstalowane, za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić, jakie zdjęcia i filmy udało się zarejestrować. Skorzystaj z aplikacji mobilnej “Hunting Camera 4K” na smartfony z systemem iOS oraz Android, aby sterować “fotopułapką” i pobierać pliki zapisane na karcie pamięci za pomocą łączności Wi-Fi lub Bluetooth z odległości do 13 metrów. Możesz też kontrolować urządzenie z poziomu wbudowanego 2-calowego ekranu, a dane kopiować na komputer za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB. To Ty wybierasz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie wygodniejsze!

Zabezpiecz swoje filmy i zdjęcia

Z kamerą obserwacyjną Redleaf RD7000 masz pewność, że zapisane zdjęcia i filmy nie trafią w niepowołane ręce. Dostęp do plików i ustawień urządzenia możesz zabezpieczyć hasłem. Nawet jeśli osoby trzecie wejdą w posiadanie kamery, bez podania kodu nie będzie można sprawdzić, jakie dane znajdują się na nośniku. Chcąc zapewnić sobie dodatkową ochronę przed złodziejami, możesz również zabezpieczyć urządzenie kłódką. Specjalne otwory pozwolą zapiąć ją w taki sposób, aby utrudnić otwarcie obudowy i dostęp do panelu sterowania oraz karty pamięci.

Wygodna instalacja

Wygodna instalacja

W zestawie z kamerą obserwacyjna z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi znajdziesz specjalny pas montażowy, który ułatwi szybką i wygodną instalację urządzenia. Przypinając urządzenie za jego pomocą (np. do drzewa) masz pewność, że przez wiele miesięcy utrzyma ono swoją pozycję. Specjalna obudowa imitująca leśny kamuflaż pozwoli dodatkowo zachować dyskrecję i sprawi, że kamera nie będzie się rzucać w oczy – zarówno intruzów, jak i mieszkańców lasu.

Dane techniczne

MarkaREDLEAF
Indeks29442
ModelRD7000
Gwarancja dla firm24 miesiące
Gwarancja24 miesiące
Krótki opisKAMERA LEŚNA OBSERWACYJNA z Panelem słonecznym

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera obserwacyjna z panelem słonecznym Redleaf RD7000 WiFi”
SKU: 29442 Kategoria:
0
No products in the cart.